Referencje

Sprawdź co o nas sądzą nasi Klienci

Hans-Karl Schuler
Glas Schuler GmbH & Co. KG (obecnie ISOLETTE Group)

Pan Schuler w swojej rekomendacji podkreślił, iż Izoglas jest członkiem grupy Isolette. Od momentu wstąpienia w szeregi grupy, firma Izoglas doskonale radzi sobie z produkcją żaluzji międzyszybowych. 
Firma uczestniczy w każdym spotkaniu grupy Isolette oraz dodatkowych warsztatach doszkalających. Pracownicy zatrudnieni w Izoglas nieustannie wykazują żywe zainteresowanie nowinkami technicznymi i z przyjemnością uczestniczą w sesjach treningowych.
W trakcie współpracy, nie zaobserwowano podejmowania jakichkolwiek niewłaściwych praktyk ani nie odnotowano jakichkolwiek skarg dotyczących niewłaściwego działania firmy.

Zapoznaj się z rekomendacją wydaną przez pana Schulera.

Pobierz referencje w PDF

Czesław Magiera
Prezes Zarządu
“Hurtownia Rzemiosło” – założona w 1981


W roku 2002 zamówiliśmy do naszej firmy 21 sztuk żaluzji międzyszybowych IZOGLAS ze sterowaniem manualnym. Od momentu zamontowania żaluzji do chwili obecnej, a zatem przez 12 lat nie wystąpiły żadne problemy reklamacyjne.

Pan Czeslaw Magiera, Prezes Zarządu Hurtowni Rzemiosło podkreśla bezawaryjność żaluzji oraz zadowolenie z zapewnianej przez nie regulacji światła i zacieniania pomieszczeń.

Pobierz referencje w PDF

Ger Kiely
Menadżer ds. Zakupów
Duggan Systems Ltd.

Pan Ger Kiely bezsprzecznie poleca współpracę z przedsiębiorstwem Izoglas, podkreślając iż jest to firma godna zaufania oraz sumienna. W roku 2012, firma Duggan Systems Ltd. zamówiła 96 pakietów dwuszybowych podwójnych szyb z ręcznie regulowanymi żaluzjami.

Pakiety te zostały zamontowane 66mm profilach aluminiowych z ramką termiczną wykonanych w firmie Duggan System. Spełnione zostały wymagania postawione nie tylko przez zamawiającego, firmę Duggan Systems Ltd., ale również szpitala rejonowego w Waterfrod (Irladia), gdzie produkt został zamontowany.

Pobierz referencje w PDF

Elżbieta i Marek Romanowscy
Individual customers

W roku 2003 Izoglas dostarczył państwu Romanowskim systemy okna wykonane w systemie DJ68 w kolorze ażurowym. Stworzyliśmy okna prostokątne, łukowate, trapezoidalne oraz przesuwne. We wszystkich oknach zamontowano hermetycznie zamknięte żaluzje wewnątrzszybowe. Izoglas dostarczył 17 żaluzji regulowanych elektrycznie oraz 13 regulowanych ręcznie.
Po wielu latach użytkowania, produkty w dalszym ciągu działają bez zarzutu. 
Państwo Romanowscy zadowoleni są zarówno z zamontowanego systemu okiennego jak i zastosowanych żaluzji. W szczególności polecają oni produkty Izoglas bardzo wymagającym klientom.

Pobierz referencje w PDF

Wojciech Cedro
Wicedyrektor ds. Techniczno-Inwestycyjnych
Świętokrzyskie Centrum Onkologii


Warto również zapoznać się z pozytywną opinią wystawioną przez Wicedyrektora ds. Techniczno-Inwestycyjnych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.
Nasze żaluzje zainstalowano w budynkach należących do Centrum Onkologii. Wyeliminowały one ryzyko nadmiernego gromadzenia się kurzu na powierzchniach poziomych, umożliwiając spełnienie przez Centrum wysoce rygorystycznych wymagań dotyczących przeciwdziałania zakażeniom. Co więcej, żaluzje są również w pełni odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Pan Cedro poleca żaluzje wewnątrzszybowe w pomieszczeniach o zaostrzonym rygorze higienicznym oraz sanitarnym, czyli m.in. w szpitalach, laboratoriach medycznych, itp.

Pobierz referencje w PDF

Waldemar Karaś 
Regionalny Menadżer Sprzedaży
Reynaers Poland Ltd.


Pan Waldemar Karaś (Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży) docenił wysoką estetykę oraz niezawodność dostarczanych przez naszą firmę żaluzji. Zaznacza on również, iż po montażu produkty nie wymagają dalszej konserwacji. Żaluzje wewnątrzszybowe dostarczone przez firmę Izoglas doskonale sprawdzają się w biurze firmy Reynaers.

 Biorąc pod uwagę wszelkie powyższe, IZOGLAS polecany jest jako dostawca szyb zespolonych ze zintegrowanymi żaluzjami.

Pobierz referencje w PDF

Alojzy Jazdzyk 
Dyrektor
Royal Architects


Firma projektowa doceniła możliwość podnoszenia, opuszczania oraz przekręcania listewek żaluzji. Nasz produkt pozwala na dokładną regulację ilości światła docierającego do pomieszczenia. Z uwagi na właściwe rozmieszczenie listewek, światło nie męczy oczu a zostaje odpowiednio rozproszone (po odbiciu, między innymi od sufitu) i czyni samą pracę o wiele przyjemniejszą.

Żaluzje wewnątrzszybowe produkowane przez IZOGLAS polecane są oraz użytkowane w przemyśle budowlanym. Na chwilę obecną żadna z konkurencyjnych firm nie oferuje żaluzji międzyszybowych zamkniętych hermetycznie zespolonej szybie.

Pobierz referencje w PDF

Tomasz Fąfara
Dyrektor Techniczny
Vidok – Producent systemów drzwiowych oraz okiennych


W roku 2010, IZOGLAS dostarczył firmie Vidok 394 żaluzje wewnątrzszybowe z systemem regulacji ręcznej. Żaluzje, po ich połączeniu z systemem okiennym opracowanym przez firmę Vidok, zamontowane zostały w szpitalu w Rzeszowie. Warto podkreślić, iż doskonale się tam sprawdzają, usuwając problem kontroli dopływu światła.

Firma Vidok poleca firmę Izoglas jako wiarygodnego oraz profesjonalnego partnera biznesowego, podkreślając niezawodność oraz terminowość wykonania.

Pobierz referencje w PDF

Nie wahaj się. Zadzwoń do nas lub napisz.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą prosimy kontakt.
Można też wypełnić formularz kontaktowy – oddzwonimy niezwłocznie!

Zadzwoń lub napisz