Oferta dla partnerów biznesowych - B2B

Sprawdź, co możesz zyskać współpracując z nami


Oferta dla producentów okien

Producenci okien, odnoszą duże korzyści ze współpracy z nami:

Rozszerzają swoją ofertę o żaluzje międzyszybowe
Dostarczamy żaluzje międzyszybowe do montażu w Państwa systemach okiennych. Dzięki temu możliwe jest urozmaicenie oferty oraz zwiększenie dochodów dzięki wyższej wartości sprzedawanych okien.

Włączają niestandardowe kształty okien do swojej oferty
Niektórzy klienci mogą potrzebować okien w nietypowych (niestandardowych) kształtach (takich jak okna okrągłe, trójkątne i inne). Jeżeli Państwa firma ich nie produkuje, możemy wykonać je na zamówienie celem zaspokojenia potrzeb klientów oraz rozszerzenia portfolio produktowego.

Każda z tych opcji sprawi, że Państwa oferta stanie się niezwykła oraz zróżnicowana odróżniając Was od innych firm o podobnym profilu i zwiększając dochody. Zadzwoń do nas


Deweloperzy, spółdzielnie i firmy budowlane

Nad realizacją projektów współpracujemy z deweloperami, spółdzielniami i firmami budowlanymi. Każdy projekt jest niepowtarzalny, jednakże trzydzieści lat doświadczenia oraz efektywne zarządzanie kosztami przekłada się bezpośrednio na dużą liczbę wygranych przetargów.
Specjalizujemy się w produkcji systemów okiennych dla szpitali, lecz sukcesy odnosimy także przy doposażaniu budynków biurowych oraz mieszkalnych.

Ważna informacja:
W przypadku, gdy mają Państwo preferowanego dostawcę systemów okiennych, możemy dostarczyć żaluzje międzyszybowe bezpośrednio do niego celem zamontowania ich w oknach przeznaczonych dla Waszego projektu.

W przypadku organizacji przetargu prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie oraz podanie szczegółów zlecenia. Zadzwoń do nas


Dystrybutorzy okien, drzwi oraz żaluzji

Z dystrybutorami staramy się budować owocne oraz długotrwałe relacje biznesowe. Doskonała jakość naszych produktów oraz możliwość uzyskania rabatów ilościowych pozwalają zaoferować dystrybutorom niezwykle atrakcyjne warunki cenowe.

Nasza oferta obejmuje:

  • Kompletne systemy okienne (PVC, aluminium oraz drewno)
  • Okna o niestandardowych kształtach
  • Drzwi
  • Żaluzje międzyszybowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową». Pamiętaj:

Im szersza i bardziej kompleksowa jest Wasza oferta, tym więcej produktów sprzedajecie przy wyższych marżach. W efekcie zarabiacie więcej, a Klienci są bardziej zadowoleni.

Aby zostać naszym dystrybutorem, prosimy o kontakt. Dane kontaktowe


Architekci

Architekci są dla nas niezwykle istotną grupą docelową. Z jednej strony przekazują nam wiele pomysłów na nowe produkty. Z drugiej zaś – udzielają nam wskazówek bazując na opiniach zasłyszanych bezpośrednio od klientów.  

  • System prowizyjny
  • Pakiety promocyjne
  • Dostęp do niestandardowych rozwiązań
  • Zróżnicowanie oferty i dostosowanie jej do wymogów klientów.

W niektórych projektach naprawdę warto wykorzystać nowoczesne rozwiązania takie jak żaluzje międzyszybowe, duże panele czy też niestandardowe kształty okien i drzwi.

Zachęcamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowych informacji dotyczących współpracy.Zadzwoń lub napisz

 


Firmy montujące i serwisujące okna

Współpraca z producentami pakietów szybowych oraz montującymi okna przebiega na dwóch płaszczyznach:

Zapewniamy Państwu stały dopływ klientów
Gdy nasi klienci zamawiają system okienny wraz z montażem, niejednokrotnie korzystamy z usług zaufanych partnerów wykonujących usługi montażu okien w naszym imieniu. Jest to rozwiązanie stosowane najczęściej w przypadku, gdy miejsce inwestycji klienta nie pozwala na bezpośrednie wykonanie usługi.

Przygotowujemy specjalne oferty dla Państwa klientów
Kiedy zostaną Państwo naszymi zaufanymi partnerami, uzyskają Państwo dodatkowe korzyści płynące z tego tytułu. Nie tylko zaoferujemy Państwu korzystniejsze ceny, lecz także priorytetowe wsparcie oraz znacznie szybsze dostarczanie produktów.

Powyżej przestawiliśmy dwie najczęściej stosowane metody współpracy. Otwarci jesteśmy także na inne propozycje biznesowe z waszej strony.

Wystarczy się z nami skontaktować i sprawdzić, co możecie zyskać Zadzwoń do nas lub napisz

 


Producenci ścianek działowych

Większość producentów ścianek działowych stosuje w swoich konstrukcjach żaluzje, które można wyłącznie przekręcać. Dla wielu klientów jest to rozwiązanie w pełni satysfakcjonujące – zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują tanich produktów. Niemniej jednak, konsumenci bardziej wymagający zainteresowani są czymś więcej.

Wspomniana grupa poszukuje rozwiązań bardziej zaawansowanych – żaluzji, które nie tylko można przekręcać, lecz również zdalnie podnosić i opuszczać.

Dzięki dodaniu naszych żaluzji do Państwa oferty możliwe będzie dotarcie do najbardziej wymagających klientów.Zadzwoń do nas lub napisz


Produkcja kontraktowa

Mogą Państwo obniżyć koszty produkcji i zainteresować odbiorców większym asortymentem produktów.

W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszego trzydziestoletniego doświadczenia oraz ekonomii skali. Możemy dla Państwa wyprodukować zarówno kompletne systemy okienne jak też dostarczyć wyłącznie wybrane części (przykładowo: żaluzje gotowe do montażu w systemach okiennych).

Prosimy o kontakt, jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie? Zadzwoń do nas lub napisz


Producenci szyb zespolonych

Jeżeli są Państwo producentami szyb zespolonych, możemy Państwu pomóc pozyskać nowych klientów.

Rozszerzamy waszą ofertę o żaluzje międzyszybowe

Jak działa taka forma współpracy? Nasza firma dostarcza żaluzje międzyszybowe (w ochronnych tubach) a następnie Państwo instalują je w swoich panelach szybowych (a dalej w oknach).

Jest to co prawda rozwiązanie dla Klientów premium, ale Państwa oferta staje się dzięki temu kompletniejsza i bardziej interesująca dla potencjalnych klientów. Efekt: zarabiacie więcej od bardziej zadowolonych klientów.

Zadzwoń do nas lub napisz

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Niezależnie od tego czy reprezentujesz dewelopera, producenta okien lub szyb czy też jesteś osobą prywatną.
Zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Na pewno przedstawimy interesującą ofertę.

 

Zadzwoń do nas