Często zadawane pytania - FAQ

Warto przejrzeć zanim zadzwonisz.

Jestem zainteresowany współpracą. Co mam zrobić?

Prosimy o kontakt przy pomocy “formularza kontaktowego” lub mailowo: export@izoglas.pl.

Oddzwonimy. Zachęcamy również do przesłania dodatkowych informacji o realizowanym projekcie, co znacząco przyspieszy efektywny kontakt z naszej strony.

Dla tych, którzy nie lubią pisać – czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem +48 606 210 555. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Gdzie mieści się siedziba firmy?
Siedziba firmy Izoglas mieści się w Radomiu, ok. 100 kilometrów od Warszawy. Jednak działamy w całym kraju oraz dużo eksportujemy. Lokalizacja w Polsce daje nam przewagę kosztową nad firmami z Unii Europejskiej, natomiast 30 lat doświadczenia w branży pozwala wytwarzać produkty najwyższej jakości. Polska jest obecnie najszybciej rozwijającym się eksporterem systemów okiennych oraz produktów pochodnych.
Dokąd dostarczacie wasze produkty.
Obecnie dostarczamy nasze produkty do wszystkich krajów europejskich. Dostarczyć je także możemy do niemal każdego kraju na świecie.

Żaluzje międzyszybowe, które są bardzo tanie w transporcie mogą zostać dostarczone do każdego zakątka globu.

Jeżeli konieczne jest zasięgnięcie informacji dotyczących transportu w określone miejsce – prosimy o kontakt. 

Czy otrzymam gwarancję na wasze produkty?
Oczywiście. Gwarancja na żaluzje międzyszybowe wynosi 5 lat i obejmuje zarówno szczelność połączeń pomiędzy szybami jak również niezawodność samych żaluzji.
W jakich kolorach dostępne są żaluzje?

Standardowe (i jednocześnie najpopularniejsze) kolory żaluzji to:  
 – biały,
 – srebrny
 – złoty.

Na życzenie klienta żaluzje pomalowane mogą zostać na 47 innych kolorów.

Dlaczego warto postawić na Izoglas?
Co odróżnia nas od konkurencji:
 – wysoka jakość produktów – dzięki temu, że właściciele firmy dbają o każdy detal i jakość ma dla nich kluczowe znaczenie – działają w branży już od ponad 30 lat. 
 – zorientowanie na klienta – na tym zależy nam najbardziej. Szczególnie lubimy nietypowe zamówienia.  Dlatego też wykorzystujemy swoje doświadczenie oraz zaawansowane technologicznie maszyny, aby wytwarzać produkty w pełni zgodne nawet z najbardziej wyrafinowanymi oczekiwaniami naszych klientów. Przykładem są okna w niestandardowych kształtach (trójkąty, koła, etc.) lub żaluzje międzyszybowe w oknach ze szprosami. Podejmowanie takich właśnie wyzwań odróżnia nas od konkurencji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Standardowo, okres realizacji zamówienia wynosi 4 tygodnie po otrzymaniu zlecenia i wpłacie zaliczki.  
Naszym głównym priorytetem jest jakość –żaluzje przechodzą więc rygorystyczne testy, co wymusza wydłużenie procesu realizacji. W zamian otrzymują Państwo pięcioletnią gwarancję na nasze produkty.

Jakie są minimalne oraz maksymalne wymiary żaluzji?

Wymiary żaluzji sterowanych elektrycznie to
Szerokość: 500-2000 mm
Wysokość: 500 – 2300 mm

Wymiary żaluzji sterowanych ręcznie to:
Szerokość: 350-2000 mm
Wysokość: 500 – 2300 mm

Czy firma posiada certyfikaty branżowe?

Systemy okienne zawierające szyby zespolone oraz zintegrowane żaluzje międzyszybowe posiadają Certyfikat “B” wydany przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie.

 

Jak przedstawiają się możliwości współpracy?

Przewidujemy trzy główne sposoby współpracy:

Dostarczamy same żaluzje (w ochronnych tubach) do zamontowania w szybach zespolonych (najczęściej odbiorcami są producenci okien oraz szyb zespolonych).

Dostarczamy kompletne pakiety (dwu- lub trzyszybowe) z zamontowanymi żaluzjami międzyszybowymi (do producentów okien).

Dostarczamy kompletne okna wraz z zamontowanymi żaluzjami. 

Kim są nabywcy produktów oferowanych przez firmę?

Obecnie mamy 4 główne grupy klientów:

Producenci szyb zespolonych: 

Kupują oni podstawowe zestawy żaluzji i montują je w szybach zespolonych zgodnie z naszymi zaleceniami.

Dystrybutorzy szyb zespolonych
Najczęściej kupują oni żaluzje wewnątrzszybowe. Niejednokrotnie nabywają oni również szyby zespolone z zamontowanymi w nich żaluzjami.

Producenci okien:
Najczęściej kupują oni żaluzje wewnątrzszybowe. Niejednokrotnie nabywają oni również szyby zespolone z zamontowanymi w nich żaluzjami.

Klienci indywidualni
Najczęściej zamawiają oni zestawy okienne ze zintegrowanymi żaluzjami (także w nietypowych kształtach).

Prosimy o kontakt, aby osobiście ustalić warunki współpracy.

Chcę zostać waszym dystrybutorem. Co powinienem zrobić?
Stale opracowujemy nowe produkty i technologie. Nieustannie poszukujemy również sposobów rozszerzenia sieci partnerów oraz dystrybutorów.
Jeżeli chcieliby Państwo stać się jej częścią, należy wypełnić formularz, a my skontaktujemy się z Państwem celem omówienia dostępnych opcji współpracy (w tym warunków jakie należy spełniać, aby zostać naszym dystrybutorem).


Gdzie mogę znaleźć specyfikacje techniczne oferowanych produktów?

Specyfikacje wysyłamy na życzenie klienta. 

Dane kontaktowe dostępne są w zakładce kontakt.

Jakie są ceny produktów?

Od ponad 30 lat dostarczamy produkty dostosowane do indywidualnych wymogów naszych klientów.

Każdy projekt jest wyceniany osobno, w oparciu o informacje otrzymane od Klientów. Dlatego nie posiadamy standardowego cennika, gdyż nie mamy standardowych zleceń.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami – prosimy o kontakt, a po uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących waszego projektu – prześlemy wycenę. Warto zapytać – to nic nie kosztuje. 

Dlaczego żaluzje wewnątrzszybowe uznawane są za wysoce efektywne?

Żaluzje te zamontowane są w hermetycznie zamkniętej szybie zespolonej, dzięki czemu nie gromadzi się na nich kurz. W przypadku zwykłych żaluzji, zbierać się mogą na nich różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Stosując żaluzje wewnątrzszybowe klient łączy korzyści związane z utrzymywaniem ciepła w zimie oraz wychładzaniem pomieszczenia w lecie. Jeżeli dom klienta wyposażono w znaczną ilość systemów okiennych z żaluzjami wewnątrzszybowymi, dodatkową korzyścią jest prywatność mieszkańców uzyskana bez konieczności zawieszania zasłon lub kotar. 

Kolejną zaletą, na którą zwracają uwagę nasi klienci jest idealne rozpraszanie światła w pomieszczeniach, w których są zamontowane. W efekcie, w pomieszczeniach można uzyskać idealne warunki zarówno do pracy jak i do relaksu. 

Czym jest współczynnik U i jak go zmniejszyć?
Współczynnik U określa utratę ciepła na metr kwadratowy dla różnicy temperatur pomiędzy wnętrzem pomieszczenia a jego częścią zewnętrzną. Utratę ciepła zmniejszyć można poprzez wykorzystanie szyb dwuwarstwowych lub trójwarstwowych. Im niższa wartość współczynnika tym mniejsze koszty ogrzewania pomieszczenia.

W dalszym ciągu nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania?

Prosimy wysłać nam zapytanie lub zadzwonić.

Prosimy wysłać nam zapytanie lub zadzwonić.